בידול מהמתחרים

בידול מהמתחרים

כרטיס ביקור דיגיטלי מבית איזי

איזי מציגה בפניכם את מהפכת כרטיסי הביקור הדיגיטליים, באתר תוכלו לעצב את הכרטיס בהתאמה אישית מלאה ותוך דקות ספורות תיהנו מכלי שיווקי מתקדם ורב עוצמה. כרטיס ביקור דיגיטלי נועד לבעלי מקצועות חופשיים, ליזמים, לאנשי עסקים, למנהלי שיווק ומכירות, לבכירים ולכל מי שמשתמש באופן שוטף בכרטיסי ביקור. את הכרטיס שולחים בקלות מהסמארטפון ישירות לטלפון הנייד של הלקוח, כך גם זוכים לטלפון שלו לצרכי פולו-אפ, אפשר לשלוח את הכרטיס הדיגיטלי גם בווטסאפ, במייל וב-SMS.

כלי שיווקי חדשני ואפקטיבי

כל אחד מכיר את הבעיה כאשר מגיעים לפגישה ולא מוצאים כרטיס ביקור בתיק או בארנק. הפתרון לכך הוא כרטיס ביקור דיגיטלי מבית איזי. הכרטיס הולך אתכם לכל מקום, בכל רגע נתון אפשר להפיץ אותו, גם לפני הפגישה החשובה כדי ליצור אפקט מרשים על הלקוח. לכרטיס הביקור הדיגיטלי יתרונות רבים כגון:

  • עלות חודשית נמוכה
  • חיסכון בעלויות עבור העסק
  • שליחה מהירה של הכרטיס מהטלפון הנייד
  • עדכון פרטים בכל רגע נתון
  • קישור לפרופיל עסקי בפייסבוק וברשתות חברתיות נוספות
  • לחצן ניווט לבית העסק באמצעות ווייז
  • קישור לאינסטגרם וליוטיוב ישירות מהכרטיס החכם
  • עיצוב מותאם אישית

למעשה, איזי מזמינה אתכם להתקדם וליהנות מכלי שיווקי חדשני ופורץ דרך המאפשר לכם לשמור על קשר ישיר עם הלקוחות ולהעניק להם דרך נוחה ליצור עמכם קשר במגוון דרכים, ישירות מהטלפון הנייד. את הכרטיס מעצבים בקלות באתר איזי, תוך דקות ספורות ניתן לשלוח אותו ללקוחות, לקולגות בעבודה, לספקים, לקרובי משפחה, לחברים וכדומה.

בידול מהמתחרים

כל העסקים בארץ מתמודדים עם תחרות גבוהה ועליהם להקדים את המתחרים כדי ליצור בידול ועל מנת לחזק את המותג. רכישת מנוי של כרטיס ביקור דיגיטלי מאפשר לכם למצב את העסק כחדשני ומתקדם, ליהנות מבידול מהמתחרים וליהנות מחשיפה רחבה ונוחה של העסק לקהל לקוחות גדול.

אם גם אתם רוצים להקדים את המתחרים ולהעניק ללקוחות שלכם כרטיס ביקור חדשני ויעיל כדי ליצור עמכם קשר במגוון דרכים, מהרו לרכוש כרטיס ביקור דיגיטלי באיזי, כך תיהנו מגידול במספר הלקוחות, מיוקרה ומאפקט WOW מרשים התורם להצלחת העסק שלכם.

הזדמנות שלא כדאי לפספס

מבצע לזמן מוגבל

שעות
דקות
שניות

20% הנחה

קוד קופון

izi20

הקוד הועתק!